Kumaş - Bez Saksı | 26 Litre Daha büyük görüntüle

Kumaş Saksı | 5 Adet 11 Litre | Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Kumaş  saksı , Bez saksı , bitkinin sağlıklı ve güçlü yetişmesi için son derece önemlidir. Plastik saksılarda bitki kökleri hava alamazken kumaş saksı  bitkiler en alttan en başa kadar her yerinden hava alabilirler. 

Daha fazla bilgi

98 Öğeler

89 TL

Daha fazla bilgi

Bez saksı , diğer adıyla kumaş saksı ,bitkinin sağlıklı ve güçlü yetişmesi için son derece önemlidir. Plastik saksılarda bitki kökleri hava alamazken bez saksı , bitkiler en alttan en başa kadar her yerinden hava alabilirler. Bitki gelişimi için hava almak çok önemlidir. Hava alarak fotosentez yapar ve gelişirler. Bez saksılar sadece bitkiye faydalı değildir. Plastik ürün kullanımı son yıllarda çok artmıştır. Bu nedenle doğaya fazlasıyla zarar vermektedir. Bez saksılar ile plastik kullanımı azalacak ve doğa ile barışık bir şekilde bitki yetiştirilecektir.

Doğamızın kirlenmemesi ve bitkilerin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için bez saksı kullanımı çok önemlidir. Siz de bitki yetiştirmeye karar verdiyseniz bez saksı kullanarak doğaya zarar vermeden bitkileriniz yetiştirebilirsiniz. Bez saksı sayesinde bitki verimliliği de artacaktır. Bitkileriniz daha iyi havalandığı için verimlilikleri artacaktır. Ayrıca kumaş saksılar oldukça hafiftir. Plastik saksılar ise hem ağırlıkları hem de sağlığımıza olan zararlı etkileri ile dezavantajlıdır. Bu nedenle bez saksı kullanımına özen göstermeliyiz.

Ayrıca bez saksılar hava alımına uygun kumaştan üretilmektedir. Yani dayanıklı malzemelerden imal edilmektedirler. Bu nedenle bez saksı kullanırken tereddüt etmenize gerek yoktur. Plastik malzemeler kadar dayanıklı ancak plastik malzemelerden çok daha az zararlıdır. Ayrıca bitki gelişimi için de çok faydalıdırlar. Bu nedenle doğa ile upraşan çoğu kişi bez saksıları tercih etmektedirler. Bitki yetiştirirken doğaya zarar vermemek için siz de kumaş saksı tercih edin.

( YÜKSEK ADET ALIMLARINIZDA  VE BİR ÇOK RENKTE  KUMAŞ SAKSI SİPARİŞLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ   /// 0324 226 07 81 )