Fidelik Saksı | 0.35 Litre Daha büyük görüntüle

Kare Saksı | Fidelik

Yeni ürün

Siyah Kare Saksı; yetiştirme alanınızdan daha fazla verim elde etmenizi sağlayan, bitkileriniz için ideal yetiştirme saksısıdır. 

Daha fazla bilgi

15 Öğeler

9 TL

Daha fazla bilgi

Kare saksılar, bitkilerin hızlı büyümesi için çok önemlidir. Bu saksılarda fideler hızlı bir şekilde gelişim gösterir ve verimlilikleri artar. Siz de fidelerinizden fazla verim almak istiyorsanız bu saksıları kullanmalısınız. Bu saksılar bitkinin beslenmesi için gerekli olan toprak kapasitesine sahiptir. Bu nedenle bitkiler çok hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Bu saksılar sayesinde fideleriniz hızlı bir şekilde gelişecek ve verimlilikleri çok artacaktır.

Altlarından bulunan delikler sayesinde toprağın havalanmasını ve bitkilerinizin hem sağlıklı hem de güçlü bir şekilde gelişmesini sağlar. Siz de bitki yetiştiriciliği ile uğraşıyorsanız bu saksılardan kullanmalısınız. Bu saksılar sayesinde bitkileriniz hızlı bir şekilde boy atacaktır. Bitkinin gelişimi için içinde bulunduğu toprak ve toprağın içinde bulunduğu kap çok önemlidir. Toprak ne kadar fazla hava alırsa bitki gelişimi o kadar fazla olur. Bitkinin köklerinin hava alması gelişimi için çok önemlidir.

Bitkilerinizin veriminin artmasını istiyorsanız siz de bu saksılardan kullanmalısınız. Ekonomik olarak da ucuz olan bu saksılar bitki gelişimi için çok önemlidir. Tarım ile uğraşan birçok kişi bitkilerini bu saksılarda yetiştirmektedir. Bu saksılarda yetişen bitkiler diğer bitkilere göre çok daha verimli ürün vermektedir. Siz de bitkilerinizin sağlıklı ve güçlü bir şekilde gelişmesini istiyorsanız bu saksılardan kullanmalısınız. Fidelik saksılar bitki gelişimi için son derece önemlidir. Siyah kare bir forma sahip olan bu saksıyı siz de alabilirsiniz.

Hacim : 0,35 Litre