Kumaş - Bez Saksı | 26 Litre Daha büyük görüntüle

Kumaş Saksı | 4 Adet 15 Litre | Ücretsiz Kargo

Yeni ürün

Kumaş  saksı , Bez saksı , bitkinin sağlıklı ve güçlü yetişmesi için son derece önemlidir. Plastik saksılarda bitki kökleri hava alamazken kumaş saksı  bitkiler en alttan en başa kadar her yerinden hava alabilirler. 

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

149 TL

Daha fazla bilgi

4 ADET 15 LİTRE SAKSI

Kumaş Saksı

-

4 Adet Kumaş Saksı | 15 Litre

Bitki yetiştirme kabini kullanan müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi de kumaş saksı lardır. Kumaş saksılar, pek çok açıdan diğer saksılardan ayrılmaktadır. Kumaş saksıların bitkiye olan yararı, müşterilerimize sık sık anlattığımız bilgiler arasındadır. Kumaş saksıların kullanım alanları, diğer klasik saksılar gibidir. Özellikle bitki kabini kullanan ve hobi bahçesine sahip olan müşterilerimiz, kumaş saksıları avantajlı özelliklerinden dolayı tercih etmeye başlamıştır.
Firmamız, siz değerli müşterilerine her zaman en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Kumaş saksılarımız da bu ürünler arasında yer almaktadır. 13 litre gibi oldukça fazla olan toprak kapasitesi ile çok büyük fidelerinizi dahi rahat şekilde taşıyabilecek olan kumaş saksılarımıza olan rağbet çok yüksektir. Müşterilerimizden gelen yorumlara bakılırsa da kumaş saksıların uzun ömürlü olduğu söylenebilir. Bunun en büyük sebebi olarak ise firma olarak sizlere en kaliteli ürünleri sunmamız gösterilebilir. Firmamız, kumaş saksılarını özellikle bitki yetiştirme seti kullanan müşterilerine önermektedir. Bu nedenle sizler de bitki yetiştirmek istiyorsanız kumaş saksıların avantajlarından faydalanmalısınız.

Kumaş Saksıların Avantajları Nelerdir ?

Bitki yetiştirme çadırı, hobi bahçesi ya da normal bahçelerde sık sık kullanılan kumaş saksılar, pek çok açıdan diğer klasik saksılara göre daha avantajlıdır. Bu avantajların başında bitkinin sağlığı gelmektedir. Kumaş saksılar, her alanından hava alabilen saksılardandır. Bu nedenle bitkinin kökleri de sürekli havalanmaktadır ve bu durum da bitki için son derece sağlıklıdır. Bitkinin köklerinin havalanması, diğer bir deyişle nefes alması, bitkinin sağlıklı büyüyebilmesi açısından son derece önemlidir. Bu sebeple kumaş saksılar her türlü bitki için güvenle kullanılabilir.
Kumaş saksılar, diğer klasik saksılardan çok daha dayanıklıdır. Sıradan plastik saksılar çok çabuk kırılabildiklerinden dolayı uzun ömürlü olmayabilirler. Bu nedenle kumaş saksılar uzun süreler boyunca rahat bir kullanımı sizlere sunar.

Kumaş saksılar, buna ek olarak oldukça kolay taşınabilir özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Kumaş saksılarımız bitki yetiştirme kabini olan müşterilerimizin tek başına dahi taşıyabildiği özel saksılardır. Plastik ve seramik saksılar çok daha ağır oldukları için iki ya da daha fazla kişi ile taşınabilmek durumunda kalabilir. Bu sebeple bez saksı özellikle kenarlarındaki taşıma kulpları ile birlikte çok rahat yer değiştirilebilir.
Kumaş saksılarımız siyah renktedir. Bu da saksıların leke, toz ve kir göstermemesi açısından oldukça önemli bir konudur. Kolayca yıkanabilen kumaş saksıların yıkanması için herhangi ek bir malzemeye ya da ürüne ihtiyaç duyulmamaktadır.

Kumaş saksılar, doğaya atık bırakmamak için de oldukça önemlidir. Bitki kabini kullanan çevreci müşterilerimiz, plastik kullanımını azaltmak için kumaş saksıları tercih etmeye başlamıştır. Kumaş saksılar bitkilere de faydalı olduğu için pek çok kişi bu ürünleri tercih etmektedir. Günümüzde plastik kullanımını azaltmak isteyen kişiler kumaş saksı kullanarak bu işe adım atabilirler.

Bitki yetiştirme kabini kullanan müşterilerimiz, bunun yanında en fazla kumaş saksı ürünümüzü tercih etmektedir. Kumaş saksılar, pek çok açıdan son derece elverişli saksı çeşitlerimizdendir. Bu nedenle müşterilerimiz arasında kumaş saksıyı tercih eden kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. Müşterilerimiz, bitkilerin sağlığı ve doğaya karşı bir atık oluşturmamak için kumaş saksıları tercih etmektedir. Firma olarak bizler de sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli kumaş saksıları sunmayı hedeflemekteyiz.


Bitki kabini kullanan müşterilerimiz dahil tüm müşterilerimiz, kumaş saksıların önemini bilmelidir. Kumaş saksılar, sıradan plastik saksılardan çok daha çevre dostu bir tercihtir. Plastiklerin doğaya verdiği zararı az çok pek çok kişi bilmektedir. Plastikler doğada neredeyse 300 – 400 yılda çözündüklerinden ya da hiç çözünemediklerinden dolayı, plastik saksıların kullanımı da azaltılmalıdır. Bunun için plastik saksılara iyi bir alternatif olan kumaş saksı, pek çok doğaya duyarlı müşterimizin tercih ettiği saksı çeşitlerinin başında gelmektedir.


Kumaş Saksıların Özellikleri Nelerdir ?


Bitki yetiştirme çadırı kullanan müşterilerimizin de alabileceği uygun fiyatlı 4 adet 13 litre kumaş saksıyı sizlere sunmaktayız. Firmamız, kumaş saksıların ne kadar yararlı ve kullanışlı olduğunu müşterilerine açıklamayı bir borç olarak görmektedir. Kumaş saksılar, bitki köklerinin hava alması için oldukça önemlidir. Her bölgesinden hava alabilen kumaş saksılarda yetişen bitkilerin kökleri de nefes alabilmektedir. Bu sayede bitkiler çok daha sağlıklı şekilde yetişmektedir. Havasız kalıp çürüme yapma gibi bir durumun gerçekleşmediği bu kumaş saksılarda bitki yetiştirmek artık çok kolaydır. Ayrıca müşterilerimiz 13 litre kapasitedeki bu büyük kumaş saksıları çok rahat şekilde taşıyabilmektedir.

Kumaş saksının kenarlarında bulunan taşıma kulpları ile birlikte bir kişi kolay bir şekilde kumaş saksı içerisindeki bitkiyi taşıyabilir. Bu durum, plastik ya da seramik saksılarda yetişen bitkiler için farklıdır. Bu tarz saksılardaki bitkilerin en az iki kişi ile taşınması gerekir. Bunun için özellikle bitki yetiştirme seti kullanan müşterilerimizin kumaş saksıları tercih etmesi önerilmektedir.
Kumaş saksıların tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise leke tutmama özelliğidir. Kumaş saksılar, leke, kir ve toz tutmama özelliği ile de göze hitap etmektedir. Ayrıca çok kolay şekilde yıkanabilen kumaş saksılar, herhangi ek bir deterjan gerektirmeden su ile temizlenebilmektedir. Bunun için kumaş saksıları tercih eden müşterilerimizin de memnuniyet oranları bir hayli yüksektir.


Kumaş saksılar, diğer klasik saksılara oranla çok daha dayanıklıdır. Plastik saksılar herhangi bir darbe ile kolay şekilde zedelenebilir hatta kırılabilirler. Fakat kumaş saksılar için aynı durum söz konusu değildir. Kumaş saksılar müşterilerimizin uzun süreler boyunca kullanabileceği ürünlerimiz arasındadır. Özellikle firma olarak müşterilerimize en iyi ürünleri sunduğumuz için bu ürünler ömürlük şekilde dahi kullanılabilmektedir. Sizler de kumaş saksılarımız ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ebat  : 29 x 29 cm : 15 Litre