Havalandırma Borusu | Telli | 2,5 mt Daha büyük görüntüle

Havalandırma Borusu | Telli | 2,5 mt

Yeni ürün

Çelik telli alüminyum esnek borular kolayca eğilip bükülebilir ve havalandırma sisteminin en önemli parçalarındandır . Bitkilerin gelişimini etkileyen en önemli parametrelerden bir tanesi havalandırmadır. 

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

119 TL

Daha fazla bilgi

Havalandırma Borusu – Telli – 2,5 Metre

Bitki yetiştirme kabini içerisinde kullanılması gereken, olmazsa olmaz ürünlerden olan havalandırma borusu, bitkilerin sağlığı için son derece önemli bir üründür. Bu ürün ile birlikte bitkiler, rahat bir şekilde havalanabilirler. Bitki yetiştirme çadırı ürünlerimiz, dışarıdan herhangi bir etkiye kapalı olan, ideal koşulların oluşturulup kontrol altına alınabildiği ürünlerdendir. Bu nedenle hava alma, sıvı geçirme gibi bir durumları söz konusu değildir. Bu sebeple bitkilerin yeterli havayı ve oksijeni, karbondioksiti alabilmeleri için havalandırma borularına ihtiyaç vardır. Havalandırma borusu, bitki yetiştirme kabini içerisinde uygun giriş ve çıkışlar sağlanıp bu alanlara monte edilmektedir.
Havalandırma borumuz, müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilen bir ürünümüzdür. Son derece dayanıklı olan havalandırma borusu, bitki yetiştirme kabin seti içerisinde de yer almaktadır. Havalandırma borusu kapalı alanlardaki bitkilerin hava alabilmesi için önemlidir. Bitkilerin köklerinin de havaya ihtiyacı vardır. Bu sebeple havalandırma borusu, kapalı alanlarda yetişen bitkiler için en önemli araçlardandır.

Havalandırma Borusunun Özellikleri

Bitki kabini içerisinde rahat bir şekilde kullanılabilen havalandırma borumuz, 2,5 metre uzunluğunda olup boyutu çok ideal ve yeterli bir üründür. Bu sayede bitki kabini içerisinde rahat bir şekilde bu ürünü kullanabilirsiniz. Havalandırma borumuz, alüminyum malzemeden üretilmiştir. Bu sebeple havalandırma borumuz dış darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklığının artırılması için havalandırma borumuz aynı zamanda telle kaplanmıştır. Havalandırma borumuz, kolay şekilde eğilip bükülebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede dilediğiniz şekli havalandırma borunuza verebilirsiniz. Bitki yetiştirme kabini içerisinde bu sayede rahat bir kullanım sunan havalandırma borusu, müşterilerimizin en çok beğendiği ürünler arasında yerini almıştır. Firmamız, bitki kabini kullanan herkesin mutlaka almasını tavsiye ettiği bu havalandırma borusunu en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır. Firma olarak, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunabilmek adına canla başla çalışmaktayız.
Havalandırma borusu ile birlikte bitkileriniz çok sağlıklı şekilde yetişecektir. Havalandırma borusunun olmadığı bitki yetiştirme kabinlerinde bitkiler kısa sürede canlılığını yitirecektir. Hatta bitki köklerinde küflenmeler ve çürümeler dahi meydana gelecektir. Bu nedenle havalandırma borusu ile bitki yetiştirme kabinleri havalandırılması, son derece önemli bir konudur.


Havalandırma borusunun monte edilmesi de oldukça kolaydır. Kolay şekilde kıvrılabilme özelliği sayesinde havalandırma borumuz farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Boy olarak da 2,5 metre boyu ile oldukça uzun olduğu için dilediğiniz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz bitki kabini içerisinde havalandırma borusunu bitkilere temas etmeyecek şekilde, rahatlıkla monte edebilmektedir. Sizler de havalandırma borusu ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, sizlere en iyi ürünleri sunabilmek adına ayrıntılı analiz ve araştırmalar ile birlikte hareket etmekteyiz. Bu sayede bu alanda en çok tercih edilen firmaların başında gelmekteyiz. Havalandırma borusu, bitki kabini ve daha pek çok farklı ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz.