Fidelik Saksı | 0.35 Litre Daha büyük görüntüle

Kare Saksı | Fidelik

Yeni ürün

Siyah Kare Saksı; yetiştirme alanınızdan daha fazla verim elde etmenizi sağlayan, bitkileriniz için ideal yetiştirme saksısıdır. 

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

19 TL

Daha fazla bilgi

Kare Saksı – Fidelik

Bitki yetiştirme kabinleri kullanan müşterilerimizin de tercih ettiği ürünlerden olan kare saksılarımız, pek çok müşterinin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Firma olarak sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunabilmek adına canla başla çalışmaktayız. Bu nedenle oldukça ekonomik ve kullanışlı olan kare saksımızı da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Müşterilerimiz, kare saksı ürünümüzü çok beğenmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyet oranımız da bir hayli yüksektir.

Firmamız, kare saksı ürünümüzden binlerce satmaktadır.
Kare saksımız, 0,35 litre hacme sahiptir ve bu nedenle fidelik saksı olarak da bilinmektedir. Kare saksılar, özellikle yer kaplamaması nedeni ile oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle bitki yetiştirme çadırı kullanan kişiler fidelik ürünleri için kare saksımızı tercih etmektedir. Kare saksılar, yuvarlak saksılara oranla çok daha az yer kaplamaktadır. Yuvarlak saksılar yan yana gelince daha fazla alan kaplamaktadır. Fakat kare saksımız, yan yana geldiklerinde şekil itibari ile de oldukça şık ve düzgün şekilde durmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz 0,35 litre hacme sahip olan kare saksılarımızı fazlası ile tercih etmektedir.

Kare Saksı Özellikleri

Bitki kabini içerisinde de kullanılabilen kare saksılar, fide yetiştirmek için oldukça kullanışlıdır. Dayanıklı materyallerden üretilmiş olan kare saksılarımız, darbelere ve kırılmalara karşı da oldukça dayanıklıdır. Dış darbelere karşı özellikle dayanıklı hale getirilmiş olan bu kare saksılarımızı müşterilerimiz uzun ömürlü olacak şekilde rahatlıkla kullanabilmektedir.
Kare saksılarımız, altlarında delikler bulundurmaktadır. Bu sebeple bitkiye gelen fazla suyun dışarıya akıtılması için harika bir sistem oluşturulmuştur. Buna ek olarak, kare saksılarımızın altındaki delikler, köklerin hava alması için oldukça önemlidir. Bitki köklerinin hava alması, bitkinin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve hızlıca uzaması açısından çok önemlidir. Kare saksılarımız da bu sebeple altında delikler bulunduran saksılarımızdandır. Saksı altındaki delikler sayesinde bitki kökleri çürüme ya da küf yapmamaktadır. Bu sayede herhangi bir hastalık belirtisi olmadan fidelik ürünleriniz hızla büyüyebilmektedir.


Kare saksılarımız, siyah renkte olup kir göstermemektedir. Siyah renkte olduğu için leke ve tozu da göstermeyen saksılarımız, kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Fidelik ürün çıkarıldıktan sonra su ile yıkanabileceği gibi temiz nemli bir bez ile de silinebilirler. Bu açıdan kolay bir temizlik imkanı sunan kare saksılarımız, bitki yetiştirme seti içerisinde de oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Müşterilerimizin bu uygun fiyatlı fakat çok kullanışlı saksıyı her alanda kullanabileceğini söyleyebiliriz. Bitki kabini, hobi bahçesi, ev içi ya da pek çok daha farklı alanda kullanım alanına sahip olan kare saksılar, müşterilerimizden tam not almaktadır. Litre olarak da fidelik ürünler için uygun olan saksımızda dilediğiniz ürünü yetiştirebilirsiniz. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.

Hacim : 0,35 Litre