Sıvı Ölçüm Pipeti | 3 ml Daha büyük görüntüle

Sıvı Gübre Ölçüm Pipeti | 3 ml

Yeni ürün

Bitki yetiştirirken besin solüsyonu hazırlama gibi hassas ölçüm gerektiren işlemlerde sıvı miktarını ölçmenize yarayan ekipmandır. 3 ml'lik ölçüm kapasitesine sahiptir.

Daha fazla bilgi

9 Öğeler

19 TL

Daha fazla bilgi

Sıvı Gübre Ölçüm Pipeti | 3 ml

Bitki yetiştirme kabini ürünümüzü tercih eden pek çok müşterimiz, son derece kullanışlı olan sıvı gübre ölçüm pipeti ürünümüzü de tercih etmektedir. Sıvı gübre ölçüm pipetimiz, bitki yetiştirme kabini kullanıcılarının tercih ettiği bir üründür. Özellikle hassas sıvı ölçümlerinin yapılmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. 3 ml kapasitesi sayesinde doğru ve hassas ölçümler yapmanıza olanak tanır. Ergonomik tasarımıyla kolaylıkla tutulabilir ve kullanılabilir.

Sıvı gübre ölçüm pipeti, bitki kabini içerisindeki bitkileriniz için hassas ilaç karışımları oluşturmanızı sağlar. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu kimyasallar, vitaminler ve mineraller gibi maddeleri doğru dozlarda ve hassas şekilde uygulamak önemlidir. Bu maddelerin dozu aşıldığında bitkilere zarar verebilir. Sıvı gübre ölçüm pipeti, bu maddeleri ölçerek hassas bir şekilde bitkilere uygulamanızı sağlar. Bu sayede bitkilerinizin beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilir ve sağlıklı büyümelerini destekleyebilirsiniz.

Firmamız, dayanıklı ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan sıvı gübre ölçüm pipetini müşterilerimize sunmaktadır. En iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla sunma prensibiyle çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Sıvı gübre ölçüm pipetini kullanmak oldukça basittir. Üst tutacak kısmındaki bombeli alana parmaklarınızla basarak içeride negatif basınç oluşturun. Ardından pipeti ihtiyaç duyduğunuz sıvıya batırarak istediğiniz miktarda sıvıyı çekebilirsiniz. Pipetin üzerinde bulunan ml belirteçleri sayesinde çektiğiniz sıvının miktarını rahatlıkla görebilirsiniz. İhtiyaç fazlası olan sıvıyı üst kısmı sıkarak dışarıya akıtabilirsiniz. Sıvı ölçüm pipetini bitkilerin köklerine veya yapraklarına uygulayabilirsiniz.

Firmamız, son derece dayanıklı ve harika bir tasarıma sahip olan bu ölçüm pipetini siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Firma olarak her zaman en iyi ürünleri sizlere en uygun fiyatlara sunabilmek için canla başla çalıştığımızı belirtmek isteriz.
Sıvı ölçüm pipeti ürünü çekebilmek için üst tutacak kısmında yer alan bombeli alandaki havayı parmaklarınızla bastırarak dışarıya verip içeride negatif basınç oluşturmalısınız. Daha sonra ihtiyacınız olan ürüne sıvı gübre ölçüm pipetini batırarak ihtiyacınız kadar olan ürünü pipete çekmelisiniz. Kullanımı bu kadar kolay bir ürün olan sıvı gübre ölçüm pipeti, sizlerin bitki yetiştirme çadırı içerisindeki en büyük yardımcınız olacaktır.

Sıvı gübre ölçüm pipeti şeffaf bir tasarıma sahiptir, bu sayede içerisindeki sıvıyı rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca temizlik için içine birkaç kez su çekip bırakarak pipetin temizliğini sağlayabilirsiniz.

Sıvı gübre ölçüm pipeti, bitki yetiştirme kabini kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumuz diğer ürünler arasında bitki yetiştirme kabinleri, tohumlar, gübreler, aydınlatma sistemleri ve diğer bahçe ekipmanları bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartlarına sahiptir ve bitki yetiştirme sürecinizi desteklemek için tasarlanmıştır.

Bitkilerin köklerine ya da yapraklarına bu sıvı gübre ölçüm pipeti ile birlikte uygulama yapabilirsiniz. İçerisindeki sıvı tamamen bittiğinde ölçüm pipeti içerisinde birkaç kez su çekip bırakarak ölçüm pipetinin temizliğini sağlayabilirsiniz. Sıvı ölçüm pipeti tüm bu özellikleri sebebi ile bitki yetiştirme kabini seti içerisinde oldukça rağbet gören bir üründür. Bitki yetiştirme kabini setinizin bir parçası olarak sıvı gübre ölçüm pipetimiz, bitkilerinizin sağlıklı büyümesi için önemli bir araçtır. Hassas ölçüm yapabilme özelliği sayesinde bitkilerinizin beslenme ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir ve doğru dozlarda gübre uygulaması yapabilirsiniz. Böylece bitkilerinizin büyümesini teşvik edebilir, verimli bir şekilde hasat alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda, herhangi bir sorunuz veya talebiniz olduğunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek veya destek talep etmek için bize ulaşabilirsiniz. Bitki yetiştirme sürecinizi daha verimli ve başarılı hale getirmeniz için sizlere kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.