Sıvı Ölçüm Pipeti | 3 ml Daha büyük görüntüle

Sıvı Gübre Ölçüm Pipeti | 3 ml

Yeni ürün

Bitki yetiştirirken besin solüsyonu hazırlama gibi hassas ölçüm gerektiren işlemlerde sıvı miktarını ölçmenize yarayan ekipmandır. 3 ml'lik ölçüm kapasitesine sahiptir.

Daha fazla bilgi

100 Öğeler

19 TL

Daha fazla bilgi

Sıvı Gübre Ölçüm Pipeti | 3 ml

Bitki yetiştirme kabini ürünümüzü tercih eden pek çok müşterimiz, son derece kullanışlı olan sıvı gübre ölçüm pipeti ürünümüzü de tercih etmektedir. Bu sıvı ölçüm pipeti , 3 ml’lik bir kapasiteye sahiptir ve bu sayede hassas sıvı ölçümlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Tutuş konusunda da ergonomik dizaynı sayesinde kolay bir şekilde tutmanıza ve kullanmanıza olanak sağlar. Sıvı gübre ölçüm pipeti, her türlü bitkiniz için kullanılabilecek olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almıştır.
Ölçüm pipeti, bitki kabini içerisinde yer alan bitkilerinize hassas ilaçlar oluşturabilmenize yardımcı olmaktadır.

3 ml kapasitesi ile birlikte hassas bir ölçüm ile birlikte malzemeleri karıştırmanıza olanak sağlar. Bitkiler için gerekli olan bazı kimyasallar, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Bu vitamin ve mineralleri verirken çok dikkatli davranılmalıdır. Çünkü bitkinin toprak ph’ını etkileyebilecek olan bu kimyasal, vitamin ve mineraller, dozu aşıldığında bitkiye çok daha fazla zarar verebilir. Bunun için bu ürünleri hassas şekilde bitkilere uygulamak gereklidir. Bu noktada da devreye sıvı gübre ölçüm pipeti devreye girmektedir.

Firmamız, son derece dayanıklı ve harika bir tasarıma sahip olan bu ölçüm pipetini siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Firma olarak her zaman en iyi ürünleri sizlere en uygun fiyatlara sunabilmek için canla başla çalıştığımızı belirtmek isteriz.
Sıvı ölçüm pipeti ürünü çekebilmek için üst tutacak kısmında yer alan bombeli alandaki havayı parmaklarınızla bastırarak dışarıya verip içeride negatif basınç oluşturmalısınız. Daha sonra ihtiyacınız olan ürüne sıvı gübre ölçüm pipetini batırarak ihtiyacınız kadar olan ürünü pipete çekmelisiniz. Kullanımı bu kadar kolay bir ürün olan sıvı gübre ölçüm pipeti, sizlerin bitki yetiştirme çadırı içerisindeki en büyük yardımcınız olacaktır.


Sıvı ölçüm pipetimiz, müşterilerin kolay şekilde içini görebilmesi adına şeffaf şekilde üretilmiştir. Buna ek olarak içerisindeki sıvının miktarının belirlenebilmesi açısından üzerinde ml belirteçleri bulunmaktadır. Bu sayede ne kadar sıvıyı çektiğinizi rahatlıkla anlayabilirsiniz. İhtiyaç fazlası olan ürünü üstteki kısmı sıkarak tekrar dışarıya akıtabilirsiniz. Sıvı gübre ölçüm pipeti ile birlikte bitkilerinize faydalı karışımları rahat bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bitkiler için gerekli olan ilaçları oluştururken kimyasal ve vitaminlerden çok az miktarlarda kullanmanız gerekecektir. Bunun için bu sıvı ölçüm pipetimiz sizin çok işinize yarayacaktır. Karışımları uygularken de bu sıvı ölçüm pipetinden yararlanabilirsiniz.

Bitkilerin köklerine ya da yapraklarına bu sıvı gübre ölçüm pipeti ile birlikte uygulama yapabilirsiniz. İçerisindeki sıvı tamamen bittiğinde ölçüm pipeti içerisinde birkaç kez su çekip bırakarak ölçüm pipetinin temizliğini sağlayabilirsiniz. Sıvı ölçüm pipeti tüm bu özellikleri sebebi ile bitki yetiştirme kabini seti içerisinde oldukça rağbet gören bir üründür. Müşterilerimizin pek çoğu bitki yetiştirme kabini kullanırken bu ürüne de şans vermektedir. Diğer ürünlerimiz hakkında da bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçiniz.