Bitki Yetiştirme Kabini | 150x150x200 | Hobi Bahçesi

Yeni ürün

Hobi bahçesinde organik sebze ve meyveler yetiştirin ! 

Daha fazla bilgi

3 Öğeler

2,490 TL

-1,100 TL

3,590 TL

Daha fazla bilgi

ZeuXe Bitki Yetiştirme Kabini , organik hobi bahçesine başlamanız için, yansıtıcı iç yüzeye sahip, dirençli tamamen metal profilden üretilmiştir.

Hobi bahçenizden yüksek verim almanız ve bu yönde kullanım kolaylığı için tasarlanmış bitki yetiştirme kabini dir . 

İSKELET YAPISI , KÖŞE BAĞLANTILARI DAHİL TAMAMEN METAL PROFİLDEN ÜRETİLMİŞTİR !  PLASTİK BAĞLANTI VS. İÇERMEZ !

BİTKİ YETİŞTİRME KİTİ + 3'LÜ HOBİ BAHÇE SETİ HEDİYE !

- ÜCRETSİZ KARGO -

ZEUXE

HOBİ BAHÇESİ | BİTKİ YETİŞTİRME KABİNİ ÖZELLLİKLERİ

  • Genişlik : 150cm Derinlik : 150cm Boy : 200cm
  • Yüksek yansıtıcı özelliklerine sahip özel iç yüzey !
  • Su geçirmez ve yüksek oranda ışığı hapseden dış kumaş
  • Cihaz kablo ve havalandırma için hava kanal giriş ve çıkışları
  • Esnemeye karşı dirençli , tamamen metal güçlü iskelet yapısı 
  • Metal köşe bağlantılarıyla ek olarak desteklenen iskelet yapısı
  • Yetiştirme cihazları için tavan askı profilleri ile kullanım kolaylığı
  • Kabin zemin temizliği için çıkarılabilir, su geçirmez zemin havuzu

KURULUM BİLGİSİ

Ürün paketinde, demonte bir şekilde bulunmaktadır. Kurulum için herhangi bir alete vb. ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılır.

Kurulum videosuna uygun olarak, 2 kişi ile kurulumun gerçekleştirmesi önerilir .

NOT : RESİMLERDE GÖRSEL AMAÇLI KULLANILAN - BİTKİ YETİŞTİRME LAMBASI - ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR !

150x150x200 Bitki Yetiştirme Kabini

Bitki yetiştirme kabini sayesinde bitkiler istenilen şekilde yetiştirilmeye devam etmektedir. Bitki yetiştirme kabinleri, bitkilerin her mevsimde ve her ayda yetişmesini sağlamaktadır. Bu sayede hobi bahçelerinde bireyler, diledikleri zaman bitki yetiştirme yapabilmektedirler. Bitki yetiştirme kabinlerinin en büyük avantajı da bitkinin her mevsimde yetiştirilmeye açık olmasıdır. Doğal olmayan yollardan bitki yetiştirme işlemi yapılmasına rağmen bitkiler üzerinde en etkili sonucu bitki kabini ile sağlamak mümkündür. Bitki yetiştirme kabinleri yapay yollardan bitki için en verimli ortamı oluşturmaktadır. Bu sayede bitkiler kendileri için uygun ortamı bulup gelişmeye devam etmektedirler.


Bitki yetiştirme kabinleri bitkilerin yetiştirilmesi için tasarlanmıştır. İç ve dış mimarisi bitkiler için olabilecek en el verişli şekilde tasarlanmıştır. Yansımalı iç yüzeyi sayesinde ışık ayarlamaları profesyonel bir biçimde sağlanmaktadır. Böylelikle bitki için gerekli olan ışık içeride hapsedilebilir ve bitki ışığı kontrollü bir biçimde alabilmektedir. Dış yüzeyin su geçirmez olması da bitkiler için büyük bir avantajdır. Dış yüzeyin su geçirmez olması ile beraber bitkilerin istenmeyen suya maruz kalmasının önüne geçilmektedir. Aynı zamanda bitki yetiştirme kabinleri bitkilerin dış etmenlerden korunmasını da sağlamaktadır. Kimi zaman zararlı hava koşulları kimi zaman da zararlı hayvanlardan bitkiler korunmaktadır. Bitki kabinleri bitki yetiştiricileri tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Bitki yetiştirme kabini ile beraber bitki yetiştirme işlemi yılın herhangi bir ayı yapılabilmektedir. Bitki yetiştirme kabininin temel amacı, bitki için uygun ortam şartlarını kurabilmektir.


Bitki yetiştirme çadırı ücretsiz kargo ile istenilen adrese teslim edilmektedir. Bitki yetiştirme kabininin iskeleti tamamen metaldir ve esnemeye karşı dirençlidir. Köşe bağlantıları iskeleti desteklemektedir, köşe bağlantıları da metaldir. Plastik oranı yüzde 0’dır.
150x150x200 Bitki Yetiştirme Kabini alana 3 adet 13 litre kumaş saksı hediye olarak verilmektedir.
Bitki yetiştirme kabini seti genişliği 150 cm, derinliği 150 cm, boyu 200 cm’dir.
Yüksek yansıtıcı iç yüzeye sahiptir. Bu sayede bitkiler çok daha verimli bir ortamda bulunabilmektedir.
Dış yüzeyi ışığı hapsetmekte, ışık düzeyi kontrollü bir biçimde sağlanmaktadır. Su geçirmez dış yüzey özelliği bulunmaktadır. Bu sayede istenmeyen su girişlerinin önüne geçilmektedir.
Cihaz kablo ve havalandırma için giriş ve çıkışlar bulunmaktadır. İstenilen işlem kolaylık ile giriş, çıkış kanalları yardımı ile yapılabilmektedir.
Yetiştirme cihazlarını yerleştirmek için tavan askı profilleri bulunmaktadır. Tavan askı profilleri ile kullanım kolaylığı yakalamak mümkündür.


Su geçirmez zemin havuzu bulunmaktadır. İstenildiği zaman su geçirmez zemin havuzu çıkartılabilmektedir ve temizlik işlemi yapılabilmektedir. İşlem bitince kolaylık ile geri takılabilmektedir.
Ürün, paket içerisinde ve demonte bir şekilde sipariş edilen adrese getirilmektedir. Kurulum için ek olarak herhangi bir alete ihtiyaç duyulmamaktadır. Kurulum için 2 kişinin bulunması tavsiye edilir. Kurulum videosu bulunan ürünümüzün kurulum videosunu izleyerek kurulum aşamasında yardım alabilirsiniz.