Dijital Termometre | Sıcaklık Ve Nem Ölçer | Daha büyük görüntüle

Dijital Termometre | Sıcaklık , Nem Ölçer

Yeni ürün

Bitki yetiştirme kabini , içerisinde kullanılan geniş LCD ekrana sahip olan dijital termometre rahat şekilde okunma özelliği mevcuttur. 

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

199 TL

Daha fazla bilgi

Dijital Termometre

Bitki yetiştirme kabini satışı yapan zeuxe.com firmamız, dijital termometre satışını da siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bu ürünümüz, bitki yetiştirmek için gerekli olan optimum sıcaklığı tespit edebilmeniz açısından son derece önemlidir. Oldukça hassas olan dijital termometremiz, piyasada bulunan en iyi termometrelerin başında gelmektedir. Müşteri memnuniyet oranımızın yüksek olmasının sebebi, en kaliteli ürünleri sizlere sunmamızdır. Dijital termometre satışımız da müşterilerimizi memnun eden hizmetlerimizden yalnızca bir tanesidir.


Firma olarak müşterilerin bizlere iletmiş olduğu her türlü istek, öneri ve şikayetlere göre hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Bitki kabini set içerisinde mutlaka bulunması gereken dijital termometre ile birlikte bitkiler için ideal olan sıcaklığı sağlayabilmeniz mümkündür. Sıcaklık değişimlerine hassas olan termometremiz, sizlere en doğru sonucu verecektir. Sizler de bitkileriniz için en uygun sıcaklığı kolay şekilde belirlemiş olacaksınız.

Dijital Termometre Özellikleri

Bitki yetiştirme çadırı içerisinde oldukça fazla kullanılan dijital termometremiz, 2 farklı mod ile zaman göstermektedir. Bu modlar 12 ve 24 saat modlarıdır. Dijital termometremiz tarihi ve saati dönüşümlü olarak led ekranında göstererek her iki bilgiyi de kullanıcıya hızlı şekilde sunabilmektedir. Geniş LCD ekrana sahip olan dijital termometre oldukça rahat şekilde okunma özelliği mevcuttur. Alarm fonksiyonu ile birlikte müşterilerimize hatırlamaları gereken şeyleri kolay şekilde hatırlatabilen termometremiz, ölçüm kaydetme özelliği ile de müşterilerimizin beğenisini toplamaktadır. Son 3 ölçümü kaydeden termometremiz, müşterilerin ideal sıcaklığı sağlayabilmesi açısından oldukça önemli özelliklere sahiptir.

Ani sıcaklık değişikliklerini hızlı şekilde saptayarak ölçümleri kaydetmesi ile birlikte ortamda olumsuz giden durumların saptanması için kayıt etme özelliği oldukça önemlidir.
Celsius ya da Fahrenheit şeklinde iki farklı sıcaklık birimi kullanılabilmektedir. Bu nedenle yurt dışında yaşayan müşterilerimiz de rahat şekilde bu termometreyi tercih edebilirler. Bitki yetiştiriciliği yapan kişiler için olmazsa olmaz olan dijital termometreler, artık pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Bu sayede bitki yetiştirme prosedürleri de daha rahat bir hale gelmiştir. Firmamız, müşterilerine daima dijital termometre ile bitki yetiştirdikleri alanların sıcaklıklarını ölçmelerini tavsiye etmektedir. Çünkü bitkiler sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişebilmeleri için optimum sıcaklık, nem ve su değerlerine sahip olmalıdır. Sıcaklık istenilen seviyede olmaz ise bitkiler sağlıklı şekilde büyüyemeyeceğinden dolayı dijital termometremiz bu iş için en önemli aletlerden bir tanesidir.

Bitki yetiştirme kabini set içerisindeki sıcaklığın belirlenebilmesi ve sabit tutulabilmesi için de dijital termometrelerden faydalanmak gerekir. Bu sebeple sitemizde satışa sunulan 3 farklı boyuttaki bitki kabini ürünlerimizde de bu dijital termometre ile ölçümlerin yapılması tavsiye edilmektedir.
Müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tutan firmamız, müşterilerinin en iyi deneyimi yaşayabilmesi için en kaliteli ürünleri hizmete sunmaktadır. Bunun için bitki kabini içerisinde kullanımı oldukça yaygın olan dijital termometreler de sitemizde satışa sunulmuştur.

TERMOMETRE ÖZELLİKLERİ2 Farklı Mod Zaman Göstergesi (12 / 24 Saat)
 
Tarih Ve Saati Dönüşümlü Olarak Gösterebilme


Geniş LCD Ekran |Alarm Fonksiyonu

Masa Üstü ve Duvarda Kullanılabilme Özelliği

Son 3 Ölçümü Kaydeden Hafıza Kapasitesi