Mekanik Zaman Saati | Zaman Ayarlı Priz Daha büyük görüntüle

Mekanik Zaman Saati | Zaman Ayarlı Priz

Yeni ürün

Bitki yetiştirme kabini , içerisindeki havalandırma ve ışık sisteminin istenilen saatlerde açılıp istenilen saatte kapanmasını sağlar . Bitkileri hızlı ve kolay yoldan yetiştirmek için bitki kabinlerinde kullanılmaktadır. 

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

199 TL

Daha fazla bilgi

Mekanik Zaman Saati | Zaman Ayarlı Priz


Bitki yetiştirme kabini içerisinde kullanılabilecek olan ürünlerden bir tanesi de mekanik zaman saati / zaman ayarlı prizdir. Bu zaman ayarlı priz, bitki kabini kullanan kişiler için son derece mantıklı bir tercihtir. Bitki kabini içerisinde pek çok koşul ideal ortamlar sağlanarak sabit tutulmaktadır. Mekanik Zaman Saati veya zaman ayarlı priz, bitki yetiştirme kabini kullanıcıları için oldukça mantıklı bir seçenektir. Bitki kabini içinde pek çok koşulu ideal bir şekilde sağlamak ve sabit tutmak önemlidir. Bu nedenle zaman ayarlı prizler, bitki kabini kullanıcıları için önemli bir üründür.

Bitki kabini içinde belirli zaman aralıklarında havalandırma ve ışıklandırma yapılması gerekmektedir. Havalandırma, bitkilerin sağlıklı büyümesi için oksijen ve karbondioksit alışverişini sağlar. Aynı şekilde ışıklandırma da bitkilerin fotosentez yapabilmesi için gereklidir. Zaman ayarlı prizler, bu işlemleri otomatik olarak belirlediğiniz saatlerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Mekanik zaman saatine sahip bir priz, sizin belirlediğiniz saatlerde havalandırma ve ışıklandırma gibi eylemleri otomatik olarak gerçekleştirir. Bu sayede bitkileriniz için ideal koşullar sağlanırken siz uzakta olduğunuzda da bitkilerin bakımı otomatik olarak yapılmış olur. Bu özellik enerji ve zaman tasarrufu sağlar. Priz, belirlediğiniz periyotlarda aktif hale gelir ve bitkilerinizin ihtiyaçlarını karşılar.

Mekanik Zaman Saati Priz Özellikleri


Bitki yetiştirme çadırı kullanan müşterilerimizin sık sık tercih ettiği zaman ayarlı priz, siz uzakta olduğunuzda da bitkiler için optimum koşulların sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Mekanik zaman saatli prizlerin avantajlarından biri enerji ve zaman tasarrufu sağlamasıdır. Belirli saat aralıklarında otomatik olarak çalışan priz, bitki kabini kullanıcıları için büyük kolaylık sağlar. Bu sayede sürekli olarak bitki kabiniyle ilgilenmek zorunda kalmazsınız ve bitkilerin ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Mekanik zaman saatli prizlerin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Prizi elektrik kaynağına ve havalandırma/ışık kaynağına bağladıktan sonra istediğiniz saatleri programlayabilirsiniz. Priz, belirlediğiniz periyotlarda otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde çalışır. Bu sayede bitkileriniz için gereken havalandırma ve ışıklandırma işlemlerini düzenli olarak yapabilirsiniz.

Bitki kabini içerisinde kullanılan mekanik zaman saatli prizler genellikle 15 dakikalık periyotlarla programlanabilir. Bu size esneklik sağlar ve bitkilerin ihtiyaçlarına göre farklı zaman dilimlerini ayarlayabilirsiniz. Örneğin, bitkilerinizin sabah saatlerinde ışığa ihtiyacı varsa prizi sabah saatlerinde aktif hale getirebilirsiniz. Aynı şekilde akşam saatlerinde de prizi programlayarak bitkilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Firmamız, mekanik zaman saatli prizler konusunda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bitki kabini kullanıcıları için zaman ayarlı prizlerin önemini ve faydalarını biliyoruz ve bu nedenle en iyi ürünleri sunmaya özen gösteriyoruz.


Zaman ayarlı priz sayesinde hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Sürekli olarak bitki yetiştirme kabini ziyaret etmek yerine bu priz sayesinde belirli saatlerde bitkilerin ihtiyacını giderebilirsiniz. Prizin kurulumu da kullanımı kadar basittir. Elektrik kaynağına ve havalandırma ve ışık kaynağına bağlanan priz, sizin belirlediğiniz periyotlarda aktif hale gelerek bitkinin ihtiyaçlarını giderecektir. Sizlere de dinlenme ve kendinize ait vakit ayırma imkanı sunacaktır.


Firmamız, sizlere en güçlü, en kaliteli ve en uygun ürünleri sunmaya devam etmektedir. Zaman ayarlı priz de bitki kabini satın alan kişiler için olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Bu ürünü alan müşterilerimizin memnuniyet mesajları bizleri memnun etmektedir. Mekanik zaman saatli priz, kolay kurulumu ve kullanımıyla da dikkat çeker. Elektrik kaynağına ve havalandırma/ışık kaynağına bağlanarak çalışır. Teknik olarak 3500 W güce sahiptir ve 15 dakikalık periyotlarla ayarlanabilir. Firmamız, en güçlü, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sunmaya devam etmektedir. Zaman ayarlı priz, bitki kabini satın alan kullanıcılar için vazgeçilmez bir üründür.

Zaman ayarlı prizi tercih ederek bitkilerinize düzenli bir şekilde bakım sağlayabilir, enerji ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Bu ürünü satın alan müşterilerimizin memnuniyeti, firmamızı mutlu etmektedir. Size de mekanik zaman saatli prizden faydalanmak ve diğer hizmetlerimizi öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mekanik Zaman Saati Teknik Özellikler

-
Güç
:
3500 W
Kontaktörsüz
:
350 W
Zaman Aralığı
:
15 Dakika
Gerilim
:
220-240 V
Amper
:
16 A
Kontaktörlü
:
3500 W
Frekans
:
50-60 Hz