Bitki Yetiştirme Kabini | 90x90x180 | Hobi Bahçesi

Yeni ürün

Hobi bahçesinde organik sebze ve meyveler yetiştirin ! 

Daha fazla bilgi

2 Öğeler

1,490 TL

-1,000 TL

2,490 TL

Daha fazla bilgi

Bitki Yetiştirme Kabini , organik hobi bahçesine başlamanız için, yansıtıcı iç yüzeye sahip, dirençli tamamen metal profilden üretilmiştir.

Hobi bahçenizden yüksek verim almanız ve bu yönde kullanım kolaylığı için tasarlanmış bitki yetiştirme kabini dir . 

İSKELET YAPISI , KÖŞE BAĞLANTILARI DAHİL TAMAMEN METAL PROFİLDEN ÜRETİLMİŞTİR !  PLASTİK BAĞLANTI VS. İÇERMEZ !

BİTKİ YETİŞTİRME KİTİ + 3'LÜ HOBİ BAHÇE SETİ HEDİYE !

- ÜCRETSİZ KARGO -

ZEUXE

HOBİ BAHÇESİ | BİTKİ YETİŞTİRME KABİNİ ÖZELLLİKLERİ

  • Genişlik : 90cm Derinlik : 90cm Boy : 180cm
  • Yüksek yansıtıcı özelliklerine sahip özel iç yüzey !
  • Su geçirmez ve yüksek oranda ışığı hapseden dış kumaş
  • Cihaz kablo ve havalandırma için hava kanal giriş ve çıkışları
  • Esnemeye karşı dirençli , tamamen metal güçlü iskelet yapısı 
  • Metal köşe bağlantılarıyla ek olarak desteklenen iskelet yapısı
  • Yetiştirme cihazları için tavan askı profilleri ile kullanım kolaylığı
  • Kabin zemin temizliği için çıkarılabilir, su geçirmez zemin havuzu

KURULUM BİLGİSİ

Ürün paketinde, demonte bir şekilde bulunmaktadır. Kurulum için herhangi bir alete vb. ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılır.

Kurulum videosuna uygun olarak, 2 kişi ile kurulumun gerçekleştirmesi önerilir .

NOT : RESİMLERDE GÖRSEL AMAÇLI KULLANILAN - BİTKİ YETİŞTİRME LAMBASI - ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR !

90x90x180 Bitki Yetiştirme Kabini ve Hobi Bahçesi


Bitki yetiştirme kabini satışı yapan Zeuxe.com sitemiz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışmaktadır. Firma olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Bu sebeple sizlerden gelen her türlü istek ve önerilere açık olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Firmamız, bitki yetiştirme çadırı ve kabini ürünlerini en iyi kalitelerde sizlerin beğenisine sunmaktadır.


Zeuxe hobi bahçesi ve bitki yetiştirme kabini ürünümüz bitkiler için ideal ortamı oluşturmak için elverişlidir. Su geçirmeyerek dışarıdan gelecek olan istenmeyen sıvı geçişlerinin önüne geçmektedir. Bu sayede bitkilerin ideal koşullarının en iyi şekilde sağlanmasına olanak tanımaktadır. Ürünümüz ayrıca cihaz kablo ve havalandırmaları için gerekli olan giriş ve çıkışları da bulundurmaktadır. Bu giriş ve çıkışlar minimum seviyede tutulduğu için bitki kabini giriş ve çıkışların varlığından olumsuz şekilde etkilenmemektedir.


Bitki Yetiştirme Kabini Özellikleri Nelerdir ?


Bitki yetiştirme kabini set ürünümüzde 3 adet 13 litre büyük boy kumaş saksı sizlere hediye edilmektedir. Buna ek olarak, ürün içeriğine dahil olan tüm ürünler en iyi kalitede sizlere sunulmaktadır. Firmamız, her zaman bitki yetiştirme kabini konusunda en iyi hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Bunun için hobi bahçesine uygun şekilde üretilen kabinlerimiz, bitki yetiştirmek için en ideal ortamı sizlere vermektedir. İç yüzeyince yüksek yansıtıcı özelliğe sahip olan kabinimiz, bu sayede var olan ışık kaynağını kabinin tüm alanlarına eşit bir şekilde ulaştırmaktadır. Böylece ışık ile bitkilerin üremesi ve büyümesine de olanak sağlanmaktadır. Bitki kabini ürünümüz, son derece dayanıklı malzemelerden üretildiği için bitkilerin uzun süre boyunca bu kabinlerde durması herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Esnemeye dirençli yapısı sayesinde bitki yetiştirme kabini ürünümüz, metal güçlü iskelet yapısı ile birlikte de en dayanıklı formunu almış bulunmaktadır. Temizliği de kolay şekilde yapılabilen kabinimiz tüm bu özelliklerinden dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımızdan şüpheniz olmasın.


Bitki Yetiştirme Kabini Kurulum Bilgisi


Bitki kabini ürünümüz sizlere demonte şekilde gelecektir. Kurulum için hiçbir alete ihtiyaç duymayarak hızlı bir şekilde kurulum yapılabilmektedir. Bu nedenle de bitki yetiştirme çadırı ürünlerimiz herkes tarafından kullanılabilmektedir. Kurulum talimatları, kurulum videolarında belirtilen adımlara göre izlenmelidir. Bu sayede en hızlı ve en sorunsuz kurulum yapılabilecektir. Kurulum için tek kişi de işlemi gerçekleştirebilse de 2 kişi ile kurulum yapılması tavsiye edilmektedir. Daha hızlı ve rahat kurulum için bu tavsiyemiz önemlidir.


Zeuxe.com olarak müşterilerimizin yorumları ve memnuniyetleri bizler için son derece önemlidir. Bu sebeple her ürünümüzde aynı özeni göstererek sizlere ürünleri kusursuz şekilde teslim edebilmek için gece gündüz çalışmaktayız. Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.