Bitki Yetiştirme Kabini | 120x120x200 | Hobi Bahçesi

Yeni ürün

Hobi bahçesinde organik sebze ve meyveler yetiştirin ! 

Daha fazla bilgi

2 Öğeler

1,990 TL

-1,000 TL

2,990 TL

Daha fazla bilgi

ZeuXe Bitki Yetiştirme Kabini , organik hobi bahçesine başlamanız için, yansıtıcı iç yüzeye sahip, dirençli tamamen metal profilden üretilmiştir.

Hobi bahçenizden yüksek verim almanız ve bu yönde kullanım kolaylığı için tasarlanmış bitki yetiştirme kabini dir . 

İSKELET YAPISI , KÖŞE BAĞLANTILARI DAHİL TAMAMEN METAL PROFİLDEN ÜRETİLMİŞTİR !  PLASTİK BAĞLANTI VS. İÇERMEZ !

BİTKİ YETİŞTİRME KİTİ + 3'LÜ HOBİ BAHÇE SETİ HEDİYE !

- ÜCRETSİZ KARGO -

ZEUXE

HOBİ BAHÇESİ | BİTKİ YETİŞTİRME KABİNİ ÖZELLLİKLERİ

  • Genişlik : 120cm Derinlik : 120cm Boy : 200cm
  • Yüksek yansıtıcı özelliklerine sahip özel iç yüzey !
  • Su geçirmez ve yüksek oranda ışığı hapseden dış kumaş
  • Cihaz kablo ve havalandırma için hava kanal giriş ve çıkışları
  • Esnemeye karşı dirençli , tamamen metal güçlü iskelet yapısı 
  • Metal köşe bağlantılarıyla ek olarak desteklenen iskelet yapısı
  • Yetiştirme cihazları için tavan askı profilleri ile kullanım kolaylığı
  • Kabin zemin temizliği için çıkarılabilir, su geçirmez zemin havuzu

KURULUM BİLGİSİ

Ürün paketinde, demonte bir şekilde bulunmaktadır. Kurulum için herhangi bir alete vb. ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılır.

Kurulum videosuna uygun olarak, 2 kişi ile kurulumun gerçekleştirmesi önerilir .

NOT : RESİMLERDE GÖRSEL AMAÇLI KULLANILAN - BİTKİ YETİŞTİRME LAMBASI - ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR !

120x120x200 Bitki Yetiştirme Kabini

Bitki yetiştirme kabini ile birlikte bitki yetiştirmek artık çok kolay hale gelmiştir. Hobi bahçelerinde bitki yetiştirmek için bitki yetiştirme kabinlerini satın alarak dilediğiniz bitkiyi yetiştirebilirsiniz. Uygun ortam bitki yetiştirme kabiniyle sağlanmaktadır. Hobi bahçelerinde istenilen bitki, bitki yetiştirme kabinleri ile her mevsim yetiştirilebilmektedir.

Bitkiler için uygun ortamı sağlamak onların daha çabuk sağlıklı ve güçlü gelişmesini sağlamaktır. Bitkilerin sağlıklı bir biçimde gelişebilmesi için onlara özel bir biçimde bakım yapmak gerekmektedir. Bitkilerin doğru şartlar altında gelişebilmesi için bitki yetiştirme kabin seti kullanılmaktadır. Hobi bahçelerinde bitki yetiştirme kabinlerinde çeşitli bitkiler yetiştirilme koşullarında her mevsimde yetiştirilebilmektedir.

Bitkilerin kendilerine özel yetiştirilme şartları bulunmaktadır. Bitki yetiştiren bireyin bitki türüne göre özel yetiştirme şartlarını sağlaması gerekmektedir. Bitki yetiştirme şartlarını sağlayabilmek için de bitki kabinleri kullanılmaktadır. Bitki kabinleri sayesinde bitkiler optimum düzeyde yetişerek gelişimini gerçekleştirmektedir. Bitki kabinlerinin kullanıcılarına sunduğu en büyük avantajlardan biri ise bitki kabinlerinin her mevsim kullanılabiliyor olmasıdır. Mevsimlerde bitkilerin gelişimi zaman zaman zorlaşmaktadır. Her mevsime uygun olmayan bitkiler bile uygun şartları bitki yetiştirme kabinleri sayesinde bulabilmektedirler. Bu sayede gelişimlerine ve canlı kalmaya devam etmektedirler.

Bitkilerin yetişme şartlarını sağlayan bitki yetiştirme kabinleri sayesinde bitkiler, en sağlıklı biçimde yetişmeye devam etmektedir. Kabinlerin özel ayarlamaları bulunmaktadır. Ayarlamalar ise kolaylık ile yapılabilmektedir. Bitkinin yetiştirilme şartlarına sıcaklık ayarlarından ışık ayarlarına dek pek çok ayar yapılabilmektedir ve bitkiler optimum düzeyde gelişim gösterebilmektedir.

Bitki yetiştirme çadırı , yansıtıcı iç yüzeye sahiptir. Bu sayede bitkiler, eşit olarak ışık vb. enerjileri toplayabilmektedir. Bitki yetiştirme kabininin dışarısı ise dirençli metalden oluşmaktadır. Köşe bağlantıları dahil iskelet, tamamen metaldir ve esnemeye karşı dirençlidir. Plastik bağlantı yüzdesi 0’dır. Su geçirmeme özelliği ile beraber istenmeyen su girişlerinin önüne geçilmektedir. Bitki kabini, bitkiye verilebilecek maksimum verim baz alınarak tasarlanmıştır.

Bitki yetiştirme kabini genişliği 120, derinliği 120, boyu 200 santimetredir.
Cihaz kablo ve kabin içi havalandırmayı sağlayabilmek için giriş ve çıkış kanalları bulunmaktadır. Bu sayede istenilen işlem kanallar aracılığı ile yapılabilmektedir
Yetiştirme cihazları kullanımı için tavan askı profilleri bulunmaktadır. Bu sayede cihazlar, kolaylık ile kullanılabilmektedir.
Kabin içi temizliğini sağlayabilmek için zemin havuzu bulunmaktadır. Zemin havuzu kolaylık ile temizlenebilmektedir. Aynı zamanda zemin havuzu, su geçirmezdir.

Ürün demonte bir şekilde kutu paket içerisinde gelmektedir. Kurulumu yapabilmek için 2 kişi tercih edilmelidir. Bu sayede daha sağlıklı bir kurulum gerçekleşebilmektedir. Kurulum için ekstradan herhangi bir malzemeye, alete ihtiyaç duyulmamaktadır. Kurulum için kurulum video desteği bulunmaktadır. Kurulum videosu ile beraber kurulum gerçekleştirilebilir. Ücretsiz kargo ile paket, istenen adrese gönderilmektedir.